اگر شما هم به یادگیری حرفه ای خیاطی علاقه مندید ولی هیچ سر رشته ای در خیاطی ندارید ، پیشنهاد می کنیم از آموزش خیاطی سرکار خانم سیما عمرانی فقط یک بار استفاده کنید . در مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی در قالب ١٧ دی وی دی اورجینال شما بیش از ٢٠٠ جلسه آموزشی را پشت سر می گذارید و دیگر به هیچ عنوان نیاز به خیاط ندارید و خودتان به وسیله دوره ای که دیده اید ، می توانید هر نوع لباسی را بدوزید . در این آموزش ، هر فردی با هر سطح دانشی از خیاطی می تواند از آن استفاده کند . شما در جدیدترین آموزش خیاطی سیما عمرانی بیش از ٤٠٠ تکنیک جدید خیاطی را یاد می گیرید . در ادامه به شماره دی وی دی ها و عنوان های آموزشی خیاطی خانم عمرانی نگاهی بیاندازید .

آموزش خیاطی خانم عمرانی,خیاطی سیما عمرانی,خیاطی خانم عمرانی,خرید آموزش خیاطی سیما عمرانی

آموزش خیاطی

هنرجو در ابتدا آموزش خیاطی ، مقدمه خیاطی و کوچک کردن و تنگ کردن لباس را می آموزد . بعد از اینکه در هر مورد آموزشی کاملا مسلط شدید ، به سراغ دوخت انواع لباس و دامن و بلوز و چادر و . . . می روید . در آخر آموزش ها شما یک خیاط کاملا حرفه ای شده اید و آموزش دوخت لباس مجلسی ، طراحی لباس مجلسی ، دوخت کت و کت دامن ، پانچو  و . . . ملاحظه می کنید . پکیج آموزش خیاطی خانم عمرانی به جرات کامل ترین و برترین پکیج آموزش خیاطی می باشد که تا به حال ارائه شده است . این مجموعه حاصل دسترنج و زحمات استاد سیما عمرانی می باشد که در شبکه های سیما به نمایش درآمده است . خانم عمرانی به گونه ای خیاطی می کند که کمتر کسی نظیر ایشان پیدا می شود که به بهترین نحو بتواند این کار را انجام دهد .

آموزش خیاطی خانم عمرانی,خیاطی سیما عمرانی,خیاطی خانم عمرانی,خرید آموزش خیاطی سیما عمرانی

خرید پستی مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی

بانوان و هنرجویان عزیز می توانند همین حالا با کلیک بر روی دکمه خرید پستی ، این محصول را با قیمت ٢٩,٨٠٠ تومان درب منزل تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید . ١٦ عدد دی وی دی قابل پخش بر روی لپ تاپ ، پلیر خانگی و کامپیوتر در بسته بندی شکیل و اورجینال که جدیدترین آموزش خیاطی خانم عمرانی می باشد با بیش از ٤٠٠ تکنیک و ٢٠٠ جلسه آموزش را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید . پس از گذراندن این دوره آموزشی شما تبدیل به یک خیاط ماهر و زبردست خواهید شد و دیگر نیازی نخواهد بود برای دوخت لباس پیش خیاط بروید .