چای سبز یک نوشیدنی بسیار پر خاصیت است که از گیاه کاملیا سیننسیس ( Camellia sinensis ) تهیه می شود . این چای به عنوان یک داروی بدون عارضه مصرف می شود زیرا چای سبز به دلیل داشتن موادی مانند کاتچین ، ضد سرطان بوده و آنتی اکسیدان می باشد . این نوشیدنی که در کشور های توسعه یافته چین و ژاپن در ابتدا مصرف می شده است حال در اکثر کشور های جهان مورد استفاده قرار می گیرد . دلیل این امر آشنایی مردم با خواص بی نظیر چای سبز می باشد . نوشیدن روزانه ٣ فنجان چای سبز مانع بروز بسیاری از بیماری ها می شود . در این بخش به بررسی ویژگی ها و خواص چای سبز می پردازیم که بسیاری آن را معجون لاغری دانسته و با نوشیدن آن به لاغری و از بین رفتن چربی های بدن و تناسب اندام بدن خود کمک می کنند .

اگر به دنبال خرید چای سبز با کیفیت و اصل می گردید ، پیشنهاد فروشگاه اینترنتی امین مارکت خرید چای سبز تیما می باشد . جهت خرید بر روی دکمه خرید پستی کلیک کرده و با ثبت اطلاعات خود ، سفارشتان را نهایی کنید . دو نوع چای سبز تیما اصل را برای همراهان و مشتریان گرامی تهیه کرده ایم . چای سبز دم کردنی تیما ٥٠٤٠ ( ٥ بسته ٥٠ گرمی ) با قیمت ٢٨,٠٠٠ تومان و چای سبز تیما کیسه ای یا تی بگ ٥٠٤٠ ١٠٠ عددی با قیمت ٣٢,٠٠٠ تومان می توانید درب منزل تحویل بگیرید و سپس وجه را پرداخت کنید .

جهت خرید چای سبز تیما دم کردنی با قیمت ٢٨٠٠٠ تومان بر روی دکمه خرید پستی زیر کلیک نمایید .

جهت خرید چای سبز تیما کیسه ای ١٠٠ عددی با قیمت ٣٢٠٠٠ تومان بر روی دکمه خرید پستی زیر کلیک نمایید .

چای سبز تیما,خرید چای سبز,چای سبز لاغری,چای سبز

چای سبز تیما

چای سبز تیما برگرفته از چای سبز ( Green Tea ) به میزان ٤٠ درصد ، زعفران به میزان ٥ درصد ، کاسیا به میزان ٢٥ درصد ، به لیمو به میزان ٥.٩ درصد ، چای اولونگ ( Oolong Tea ) به میزان ١٠ درصد و زیره سبز به میزان ١٥ درصد می باشد . چای سبز تیما به دلیل خواص بیشتر نسبت به چای سبز معمولی جایگاه ویژه ای در میان هم میهنان عزیز پیدا کرده است . با این حال قیمت آن نیز بسیار مقرون به صرفه است و همچنین طعم و عطر و رنگ آن باعث شده تا مردم هر چه بیشتر نسبت به خرید چای سبز تیما علاقه بیشتری از خود نشان دهند . این یک نوشیدنی جدید و گران نیست بلکه هزاران سال است که مردم چین ، هند ، ژاپن و تایلند از خواص چای سبز مطلعند و از آن استفاده می کنند . می توانید چای سبز را با جینسینگ ، بهار نارنج ، لیمو و طعم دهنده های خوش بو خوش طعم ترکیب کرده و از نوشیدن آن بیشتر لذت ببرید . اما یادتان باشد حتما روزانه ٣ فنجان چای سبز تیما را نوش جان کنید تا از پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها مفید واقع شود .

چای سبز تیما,خرید چای سبز,چای سبز لاغری,چای سبز

خرید چای سبز