ژل افزایش دهنده قد بتال ( Betall ) که از سوی فروشگاه اینترنتی امین مارکت ارائه می شود جنس اصل خارجی می باشد و کیفیت فوق العاده بالایی دارد به گونه ای که اگر آن را در دست بگیرید کاملا به نرمی و قابل انعطاف بودن و جنس مرغوب آن پی خواهید برد . این ژل دارای خاصیت طبی بوده و قد شما را تا ٥ سانتی متر افزایش می دهد بدون اینکه راه رفتن را برای شما سخت کند . این ژل در کف کفش قرار می گیرد و در حین قدم زدن از آن لذت خواهید برد زیرا جنس ژل افزایش قد سیلیکونی ، درجه یک می باشد و با نمونه های تقلبی هیچ شباهتی ندارد . رسالت فروشگاه امین مارکت همواره بر ارائه محصولات با کیفیت بوده و خواهد بود . موارد استفاده از پد طبی افزایش قد برای قدم زدن در بیرون ، حضور در مهمانی ها و مجالس می باشد برای اینکه در نگاه افراد دیگر قد بلندتر و جذاب تر و شیک تر به نظر برسید . شما به راحتی با استفاده از ژل افزایش دهنده قد می توانید در عرض چند ثانیه قد خود را تا ٥ سانتی متر افزایش دهید و از عوارض قرص ها و داروهای شیمیایی جلوگیری کرده و هزینه های گزاف نپردازید و ژل افزایش قد اصل را از فروشگاه امین مارکت تهیه کنید .

جهت خرید محصول درجه ٢ با قیمت ١٩,٨٠٠ تومان بر روی دکمه خرید پستی زیر کلیک نمایید .

جهت خرید محصول درجه ١ با قیمت ٢٤,٨٠٠ تومان بر روی دکمه خرید پستی زیر کلیک نمایید .

ژل افزایش قد,خرید ژل افزایش قد,ژل افزایش قد سیلیکونی

راه های افزایش قد :

از جمله مطمئن ترین راه های افزایش قد ، استفاده از پد های طبی سیلیکونی می باشد . استفاده از ژل افزایش قد طبی می تواند بدون دردسر و هیچگونه عوارض به شما قد دلخواهتان را بدهد . پیشنهاد می کنیم محصول با کیفیت و مرغوب و اصلی را از نماینده مجاز فروش ژل افزایش قد در ایران تهیه کنید تا علاوه بر اینکه قدتان را تا ٥ سانتی متر افزایش می دهید ، به دلیل طبی بودن محصول درجه یک ، بدون خسته شدن ساعت ها راه بروید و قدم بزنید .

ژل افزایش قد,خرید ژل افزایش قد,ژل افزایش قد سیلیکونی

ژل افزایش قد,خرید ژل افزایش قد,ژل افزایش قد سیلیکونی

اولین نماینده مجاز ژل افزایش قد اصلی خارجی در ایران

به دلیل تقاضای بازار برای تهیه ژل طبی افزایش قد ، شاهد این هستیم که در فروشگاه ها متاسفانه محصولات بی کیفیت و تقلبی عرضه شده است و مشتریان به خاطر ارزان بودن محصول اقدام به خرید آن می کنند . فراموش نکنیم که پاهای ما به عنوان قلب دوم ما محسوب می شوند پس به خاطر قیمت ارزان سلامتی خود را به خطر نیندازیم . ژل های تقلبی قد شما تا ٥ سانتی متر افزایش نمی دهند و جنس آن بسیار سخت و سفت می باشد و به هیچ وجه توصیه نمی شوند . اخیرا فروشگاه های دیگر این محصول را با قیمت های ٧,٠٠٠ تومان و ١٠,٠٠٠ تومان اقدام به فروش کرده اند و با این توجیه که خود وارد کننده محصول هستند سعی در فریب مشتری دارند اما قیمت محصول اصلی و اورجینال ٢٤,٨٠٠ تومان می باشد که با گارانتی امین مارکت به شما داده می شود . همین الان می توانید با خیال راحت ژل افزایش قد اصل را از فروشگاه امین مارکت خریداری نمایید .